5x Dětská Promedor24™ obličejová maska - Palmy - Balení 5ks Věk: 3-5 let

5x Dětská Promedor24™ obličejová maska - Palmy - Balení 5ks Věk: 3-5 let

5x Dětská Promedor24™ obličejová maska - Palmy - Balení 5ks Věk: 3-5 let od značky s dlouholetou tradicí Promedor24 - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. 5x Dětská Promedor24™ obličejová maska - Palmy - Balení 5ks Věk: 3-5 let v současnosti za 99 Kč

99 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

UPOZORNĚNÍ: Pro správné používání obličejové roušky pro veřejnost (dále jen „rouška“) je důležité, abyste dodržovali tyto pokyny:
Roušky nejsou vhodné pro děti do 3 let. Doporučuje se, aby děti mezi 3 až 12 lety byly během nošení roušky pod dohledem. Rouška, která ztěžuje uživateli při prvním nasazení dýchání, se považuje za nevhodnou. Může vyžadovat určitý čas, než se s rouškou uživatel začne cítit pohodlně. Jste-li nemocní, rouška je nevhodná. Poraďte se se svým lékařem. Tato rouška není zdravotnický prostředek ve smyslu směrnice 93/42/EHS nebo nařízení EU/2017/745 (chirurgické roušky) ani osobní ochranný prostředek ve smyslu nařízení EU/2016/425 (ochranné prostředky dýchacích orgánů). Vždy zkontrolujte, zda  rouška správně padne a zda zakrývá  nos, ústa a bradu. Doporučuje se, aby tato rouška byla nošena na holé pokožce. Tato rouška nenahrazuje ochranná opatření (pravidelné mytí rukou, fyzický rozestup, snížený kontakt s jinými lidmi). Minimalizuje průchod kapének slin při dýchání uživatele do okolního prostředí. Nepoužívejte, provádíte-li namáhavou fyzickou aktivitu. Přestaňte tento výrobek používat při prvních známkách poškození.
Obličejová rouška pro veřejnost dle TNI CWA 17553 - Úroveň filtrace 90%“. Filtrační účinnost dle ČSN EN 14683+AC:2020 je ≥ 99%.

Další vlastnosti: Věk 3-5 let. Počet vrstev 3. Materiál Mikrovlákno. Použitelnost Jednorázová. Počet kusů v balení 5. . . . . . . . . . .

Název:
5x Dětská Promedor24™ obličejová maska - Palmy - Balení 5ks Věk: 3-5 let
Výrobce:
SKU:
PROMEDOR-KIDS_PALMY_3-5

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
12414
produktů
2073
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz