Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng od našeho předního výrobce  je právě teď u nás za super cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng výhodně za skvělou cenu 38 Kč

38 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng.

Vlastnosti:

  • Vůně Premium
  • Eliminuje pachy
  • Účinkuje během několika vteřin
  •  

Návod k použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Upozornění: Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Extrémní teploty se mohou vyskytovat v motorech automobilů, v blízkosti kamen a krbů. Nestříkejte přímo na povrchy. Při postříkání utřete povrch vlhkým hadrem. Nestříkejte na potraviny, tkaniny.

Složení: parfém, rozpouštědla. 5% hmotnosti náplně je hořlavých.

 

Název:
Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng
Výrobce:
SKU:
AF334570571

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11358
produktů
1948
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz