BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný

BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný

BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný od skvělého výrobce BreaSAFE® je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný výhodně ted u nás za 89 Kč

89 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

BreaSAFE® ANTI-COVID-19 Nano respirátor FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný 

 

Respirátor BreaSAFE ANTI-COVID-19 / FFP2 - certifikován Výzkumným ústavem bezpečnosti práce dle normy EU: EN149:2001 + A1:2009. 

Certfikováno FFP2, ale nezávislé testování od dTest (vydání 12/2020) naměřilo filtrační účinnost FFP3.
 
BreaSAFE® ANTI-COVID-19 je nanovlákenný, antimikrobiální, opakovaně použitelný respirátor se všemi potřebnými certifikacemi.
Použité materiály a technologie výroby z něj dělají dokonalou ochranu proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jeden respirátor  můžete využít jako ochranu proti mikroorganismům po dobu 1 - 2 týdnů, což z respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vytváří výbornou volbu v poměru “KVALITA / CENA”.

respirator-breasafe

Tento respirátor poskytuje bezpečnou ochranu před virem SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. 

 „Certifikace: COVID-19”?

Jako odpověď na současnou hrozbu šíření nákazy Evropská Unie vydala:

Vznikl tak nový typ certifikace: COVID-19 (definování kvality ochranných prostředků proti viru SARS-CoV-2). Tato certifikace zajištuje uživatelům ochranných prostředků jistotu, že budou chráněni v souladu s novou normou, která bere v potaz specifika šíření nemoci SARS-CoV-2.

Klíčovým parametrem produktu je absence výdechového ventilu a použití nanovlákenné membrány s přidáním aktivního stříbra. Pečlivě zvolené komponenty umožňují dezinfekci respirátoru, což prodlužuje jeho životnost, a pokud chcete respirátor používat jako ochranu před mikroorganismy, tak ho lze bezpečně nosit několik dní (cca týden až dva v závislosti na prostředí, aktivitě a péči o něj), čímž se stává naprosto výjimečným výrobkem na trhu v poměru kvalita-výkon-cena.

 

Při testování nebyla prováděna zkouška zanášení prachem (DRB 4/15 dolomitický prach). Respirátor tak lze používat jako Osobní ochranou pomůcku (např. pro průmyslové použití) po dobu jedné směny (označení NR). Respirátor nelze čistit od zanesení nečistotami.

Skutečná ochrana před nemocí COVID-19

Účinnost nanovlákenného respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 potvrdilo také měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která v oficiální zprávě uvedla, že použitá membrána  zachytí 99,5 až 99,9 % virů (testy VFE). Jedná se tak o vhodný nástroj ochrany před virovou nákazou, jako je např. SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Ověřené vlastnosti respirátoru nezávislými subjekty

Vše, co o respirátoru je tvrzeno, je ověřené v rámci provedených interních měření a od nezávislých subjektů jako jsou např. Výzkumný ústav bezpečnosti práce (Praha), Nelson Laboratories (USA), Univerzita J. E. Purkyně (Ústí nad Labem), Technická univerzita Liberec, Akademie věd České republiky ad.

Test znovupoužitelnosti 14 dnů

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 můžete opakovaně používat za předpokladu, že respirátor ošetříte po každém použití dle Návodu k použití. Interní studie prokázala, že i po 14 násobném ošetření doporučeným čistícím prostředkem nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy respirátoru a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány.

DOPORUČENÉ STERILIZAČNÍ PROSTŘEDKY

> NF STERILIZACE A DEZINFEKCE ROUŠEK, RESPIRÁTORŮ A NANOVLÁKEN ZDE <

Sterilizace:

  • Postřik povrchu z obou stran dezinfekcí ve spreji na bázi lihu nebo isopropylalkoholu
  • Horkovzdušný sterilizátor či autokláv max 70°C na 30 minut

V případě, že se rozhodnete používat respirátor jako ochranu proti mikroorganismům, doporučujeme respirátor ošetřit po každém použití (z důvodu možnosti kontaminace vznikající v důsledku manipulace s respirátorem)

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vyrábí česká společnost PARDAM NANO4FIBERS s.r.o., která je hrdým členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

cesky-vyrobek

Další vlastnosti: Účinnost filtrace VFE (virová) 97% - 99%. Množstevní sleva Ano. . . . . . . . . . . . . .

Název:
BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 FFP2 s Ag+ stříbrem (CZ) - Znovupoužitelný
Výrobce:
SKU:
BREASAFE19

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11371
produktů
1951
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz