BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® CLASSIC FFP3 (CZ) - Znovupoužitelný - Černý

BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® CLASSIC FFP3 (CZ) - Znovupoužitelný - Černý

BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® CLASSIC FFP3 (CZ) - Znovupoužitelný - Černý od naší známé značky BreaSAFE® , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu. BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® CLASSIC FFP3 (CZ) - Znovupoužitelný - Černý ve výhodné ceně 149 Kč

149 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

BreaSAFE® CLASSIC Nano respirátor FFP3 - Znovupoužitelný 

Respirátor BreaSAFE ANTI-COVID-19 / FFP3 - dle normy EU: EN149:2001 + A1:2009. 
 
BreaSAFE® CLASSIC FFP3 je nanovlákenný, antimikrobiální, opakovaně použitelný respirátor se všemi potřebnými certifikacemi.
Použité materiály a technologie výroby z něj dělají dokonalou ochranu proti viru SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Jeden respirátor můžete využít jako ochranu proti mikroorganismům po dobu 1 - 2 týdnů, což z respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vytváří výbornou volbu v poměru “KVALITA / CENA”.

respirator-breasafe classic ffp3

Tento respirátor poskytuje bezpečnou ochranu před virem SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19. 

Skutečná ochrana před nemocí COVID-19

Účinnost nanovlákenného respirátoru BreaSAFE® ANTI-COVID-19 potvrdilo také měření od světové testovací laboratoře Nelson Labs z USA, která v oficiální zprávě uvedla, že použitá membrána  zachytí 99,5 až 99,9 % virů (testy VFE). Jedná se tak o vhodný nástroj ochrany před virovou nákazou, jako je např. SARS-CoV-2, který způsobuje nemoc COVID-19.

Ověřené vlastnosti respirátoru nezávislými subjekty

Vše, co o respirátoru je tvrzeno, je ověřené v rámci provedených interních měření a od nezávislých subjektů jako jsou např. Výzkumný ústav bezpečnosti práce (Praha), Nelson Laboratories (USA), Univerzita J. E. Purkyně (Ústí nad Labem), Technická univerzita Liberec, Akademie věd České republiky ad.

Test znovupoužitelnosti 14 dnů

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 můžete opakovaně používat za předpokladu, že respirátor ošetříte po každém použití dle Návodu k použití. Interní studie prokázala, že i po 14 násobném ošetření doporučeným čistícím prostředkem nedošlo ke snížení prodyšnosti, poškození vnější či vnitřní vrstvy respirátoru a především ke snížení filtrační účinnosti použité membrány.

DOPORUČENÉ STERILIZAČNÍ PROSTŘEDKY 

> NF STERILIZACE A DEZINFEKCE ROUŠEK, RESPIRÁTORŮ A NANOVLÁKEN ZDE <

 

Sterilizace:

  • Postřik povrchu z obou stran dezinfekcí ve spreji na bázi lihu nebo isopropylalkoholu
  • Horkovzdušný sterilizátor či autokláv max 70°C na 30 minut

V případě, že se rozhodnete používat respirátor jako ochranu proti mikroorganismům, doporučujeme respirátor ošetřit po každém použití (z důvodu možnosti kontaminace vznikající v důsledku manipulace s respirátorem)

Respirátor BreaSAFE® ANTI-COVID-19 vyrábí česká společnost PARDAM NANO4FIBERS s.r.o., která je hrdým členem Asociace nanotechnologického průmyslu ČR a součástí projektu Česko je nano.

cesky-vyrobek

ROZMĚRY RESPIRÁTORU

Rozměry respirátoru z vnitřní strany (na obličeji) - 12,5 cm v nejširší části, 14 cm na výšku od kořene nosu po spodní okraj

Další vlastnosti: Účinnost filtrace VFE (virová) 99,9%. Certifikace FFP3. Barva Černá. Množstevní sleva Ano. . . . . . . . . . . .

Název:
BreaSAFE® Nano respirátor BreaSAFE® CLASSIC FFP3 (CZ) - Znovupoužitelný - Černý
Výrobce:
SKU:
BREASAFECLASSICFFP3_CERNY

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11358
produktů
1948
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz