Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l

Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l

Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l zboží dodává Chante Clair , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l stojí u nás 75 Kč

75 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l.

Jeho složení je založené na obsahu povrchově aktivních látek rostlinného původu, je dermatologicky testované, hypoalergenní, parfémované a obohacené éterickými oleji.
Bez obsahu alergenů v parfému.

Upozornění:

Způsobuje vážné podráždění očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

 

Název:
Chante Clair tekuté mýdlo pro ruční praní 1 l
Výrobce:
SKU:
AF244759423

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11371
produktů
1951
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz