Cif cream tekutý písek 500 ml Lila

Cif cream tekutý písek 500 ml Lila

Cif cream tekutý písek 500 ml Lila od našeho předního výrobce  je k dostání výhodně. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Cif cream tekutý písek 500 ml Lila nyní za 36 Kč

36 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Cif cream tekutý písek 500 ml Lila.

Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv.

Vlastnosti:

  • Krémový čistič
  • Balení s miliony mikrokrystalů vyrobených z přírodního vápence
  • Šetrný k přírodě
  • Nové složení - méně oplachování, stejná síla
  • 100% odstranění hrubých nečistot
  • 100% lesklý povrch

Návod k použití:
Pomocí navlhčené houbičky naneste na čištěný povrch, lehce setřete a omyjte vodou. Před použitím přípravku si vždy pečlivě přečtěte návod na použití, údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Složení
5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky, Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo, Parfum, Linalool, Benzisothiazolinone

Upozornění:
Nepoužívejte na přírodní linoleum, kůži nebo textilie a vyvarujte se delšího kontaktu přípravku s lakovaným dřevem a hliníkem.
Před použitím na choulostivé povrchy a materiály, na jakékoliv atypické a lakované povrchy a hliník vyzkoušejte nejprve na malé nenápadné ploše. Po použití ihned důkladně opláchněte, vyvarujte se hrubému drhnutí.
Před čištěním sklokeramických povrchů je nechejte nejprve vychladnout. Před opětovným zahřátím se ujistěte, že je povrch důkladně opláchnutý.
Bezpečnostní upozornění:
Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

 

Název:
Cif cream tekutý písek 500 ml Lila
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
AF333802814

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11358
produktů
1948
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz