Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen

Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen

Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen od předního výrobce  je momentálně ve výhodné akci. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen právě nyní za 126 Kč

126 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen.

Popis: Prací gel se studenými enzymy a systémem ochrany barevnosti prádla. S vůní tropických květů. Profesionální a efektivní gel na praní barevného prádla. Nezpůsobuje alergie nebo podráždění. Účinně odstraňuje všechny druhy špíny. Nezpůsobuje šedivění a ničení tkaniny. Spektrum aktivit od 20 ° C do 90 ° C.

Dávkování:

  • 1 víčko = 50 ml, perte při teplotách 20-60 ° C.
  • ruční praní = pro 5 l vody použijte dávku 35 ml

Jeden uzávěr = 50 ml

4-5 kg

Znečistění prádla

Tvrdost vody

normální

silné

 

měkká/střední

30 ml

40 ml

 

tvrdá/velmi tvrdá

40 ml

60 ml

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Složení: 5 až 15% aniontové povrchově aktivní látky, 5% neiontové, povrchově aktivní látky a parfémy, (METYLISOTHIAZOLINONE, BENZYSOTHIAZOLINONE)

Bezpečnostní upozornění: H319 dráždí oči, prevence: uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranu zraku. Ruce po použití pečlivě opláchnout. Reakce očí: opatrně vyplachovat vodou po dobu několika minut. Vyberte kontaktní čočky pokud jsou, a mohou být snadno odstraněny. Po pokračujícím podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Ostatní nebezpečí: směs nesplňuje kritéria, PBT, vPvB. Spotřebujte do 36 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

 

Název:
Der Waschkönig prací gel Color 4l Bora Bora Tropische Blumen
Výrobce:
SKU:
AF352360186

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11358
produktů
1948
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz