Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g od známého dodavatele Pan Aroma je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g stojí ted u nás 41 Kč

41 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g.

Pan Aroma Lava Gel Crystals Cool Linen gelový osvěžovač vzduchu 150 gNeutralizuje zápach. Upozornění: Nebezpečí vdechnutí. Obsahuje malé částečky (kuličky). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Zamezte styku s kůží a očima. Zabraňte kontaktu s pokožkou, v případě kontaktu s kůží, okamžitě umyjte velkým množstvím čisté vody. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a jakéhokoliv zdroje tepla. Pro větší intenzitu vůně prostřeste. Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nanehrazuje vhodné hygienické návyky.

 

Název:
Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cool Lien 150g
Výrobce:
SKU:
AF223542338

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11404
produktů
1953
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz