Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g od tohoto skvělého výrobce Pan Aroma je momentálně ve výhodné akci. Výhodná akce opravdu pro každého. Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g - nyní pořídíte za 41 Kč

41 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g.

Neutralizuje zápach. 

Osvěžovač vzduchu Pan Aroma obsahuje malé gelové kuličky, které provoní Váš domov vůní vanilky. Příjemná vůně Vám vydrží po dlouhý čas. 

  • Upozornění: Nebezpečí vdechnutí. Obsahuje malé částečky (kuličky). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Zamezte styku s kůží a očima. Zabraňte kontaktu s pokožkou, v případě kontaktu s kůží, okamžitě umyjte velkým množstvím čisté vody. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a jakéhokoliv zdroje tepla. Pro větší intenzitu vůně prostřeste. Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nanehrazuje vhodné hygienické návyky.
  • Contains: Amongst other ingredients: Perfume, Cinnamyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol. 

Pan Aroma Lava Gel Crystals French Vanilla gelový osvěžovač vzduchu 150 g

 

Název:
Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Frech Vanilla 150g
Výrobce:
SKU:
AF223542340

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
12674
produktů
2111
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz