SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml od známého předního výrobce SEVEROCHEMA je právě teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml , zboží pořídíte ted u nás za 64 Kč

64 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml.

Technický benzín určený k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat do benzinových vařičů a lamp!

Nebezpečí! Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy- Zákaz kouření.

Nevdechujte páry.

Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Zabraňte styku s kůží nebo oděvem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte uzamčené.

 

Název:
SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml
Výrobce:
SKU:
AF223542302

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11385
produktů
1951
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz