Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g od společnosti s dlouholetou tradicí Swirl - zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g - cena 52 Kč

52 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g.

Návod k použití:

Sáček jednoduše vložíte do bubnu pračky před praním a po vyprání prádla sáček zlikvidujete. Prádlo bude beze skvrn a mnohem bělejší.

Upozornění:

Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Vypláchněte ústa. Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

 

Název:
Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g
Výrobce:
SKU:
AF237978822

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem webu Zdravé-řešení.cz si můžete vybírat z široké škály zdravotnických potřeb. U nás si nakoupíte kvalitní zdravotnické potřeby za rozumné ceny. Nakupte si online na Zdravé-řešení.cz a ušetřete si tak váš čas i peníze. Nákupem online navíc minimalizujete možnou nákazu coronaviru v přeplněných obchodech. Neustále pro vás rozšiřujeme náš sortiment zboží. Pokud hledáte roušky, obvazy a zdravotní potřeby jste na správném místě.
Vybírejte z nabídky
11358
produktů
1948
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Zdravé-řešení.cz